Prezenty świąteczne dla nauczycieli

Nauczyciele to niezwykle specyficzna grupa ludzi, dlatego trudno jest wybrać dla nich odpowiedni prezent. Kiedy jednak zbliżają się Święta Bożego Narodzenia dzieciom i młodzieży sen z powiek spędza właśnie wybór odpowiedniego dla nich prezentu. Nie może to być coś zbyt zobowiązującego, jak drogi zestaw biżuterii czy czajnik elektryczny (choć niektórzy rodzice przekraczają te granicę i kupują nauczycielom, a szczególnie wychowawcom swoich dzieci, tak drogie prezenty…). Nie może to być również coś zbyt osobistego, jak np. część garderoby. Co więc to powinno być?

Jeśli na prezent dla nauczyciela składa się cała klasa, można pomyśleć o czymś bardziej okazałym, np. koszu upominkowym lub ładnie wydanej książce. Jeśli jednak prezenty są indywidualne, najodpowiedniejsze są czekoladki oraz kwiaty – to niezwykle uniwersalne upominki, które sprawdzają się również świetnie na Dzień Nauczyciela.

Czasem bywa tak, że w związku ze zbliżającymi się mikołajkami w klasie organizowany jest świąteczny poczęstunek. Tego dnia, każde dziecko ma przynieść ze sobą jeden prezent (koszt prezentu jest zawsze wcześniej ustalany, zwykle jest to granica 20 lub 30 złotych), w zabawie często bierze udział także nauczyciel, a następnie prezenty wrzucane są do dużego worka i losowane przez kolejne osoby – w ten sposób każdy otrzyma prezent. Bywa również tak, że nauczyciel nie bierze udziału w takiej zabawie, wtedy klasa, której jest on wychowawcą powinna kupić mu osobny upominek – najodpowiedniejszy w tym wypadku jest kosz upominkowy, w którym nie może zabraknąć aromatycznej kawy i osładzających życie łakoci.

Święta to czas, w którym wszyscy obdarowują się wzajemnie, dlatego przed Bożym Narodzeniem nie można zapomnieć o nauczycielach, którzy przez cały rok ciężko pracują dla naszych dzieci.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17272 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/prezenty-swiateczne-dla-nauczycieli/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/functions.php(3778): ob_end_flush() #2 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thr in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435