Drobne prezenty świąteczne dla firm

Kiedy zbliżają się święta, nawet pracodawcy popadają w radosny nastrój i starają się sprawić przyjemność swoim pracownikom. W podziękowaniu za przepracowany rok ofiarują im drobne upominki. Rodzajów świątecznych prezentów dla pracowników jest wiele, jednak najpowszechniejszą formą upominków są słodycze, kawa czy aromatyczna herbata. W mniejszych firmach można liczyć na paczki świątecznych łakoci, natomiast w większych o upominek pieniężny bądź firmowy gadżet.

Świąteczne upominki otrzymują jednak nie tylko pracownicy danej firmy, ale także jej klienci, kontrahenci oraz firmy współpracujące. Nie są to wielkie paczki, ale drobne prezenty, które mają być jednocześnie podziękowaniem za ubiegły rok oraz chwytem marketingowym – chodzi o to, aby zostać zapamiętanym przez odbiorcę i aby ten wrócił do danej placówki korzystając z jej usług w kolejnym roku. Takie upominki przyjmują zwykle formę kartek świątecznych po brzegi wypełnionych życzeniami, płyt CD z kolędami oraz logiem danej firmy na okładce, bombek choinkowych z logiem firmy czy też przybory firmowe z logiem (długopis, pióro lub wizytownik).

Upominki ufundowane przez pracodawcę są bardzo miłym gestem zarówno w kierunku kontrahentów, jak i pracowników. Dzięki nim pracownicy poczują się docenieni, natomiast klienci ważni. Mimo że prezenty świąteczne (nawet te najdrobniejsze) to spory koszt dla pracodawcy, nie powinien on żałować pieniędzy na ten gest. Dzięki niemu bowiem każdy z pracowników zyska świeżą i silną motywację do dalszej pracy – stanie się ona efektywniejsza. Będą też czuli większą przyjemność z chodzenia do pracy, ponieważ będą wiedzieć, że szef docenia ich starania i jest im przychylny.

Idealnym momentem na wręczenie świątecznych upominków pracownikom jest firmowe spotkanie wigilijne, na którym pracodawca może powiedzieć kilka miłych słów pracownikom oraz spędzić wspólnie z nimi trochę czasu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17399 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/drobne-prezenty-swiateczne-dla-firm/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/functions.php(3778): ob_end_flush() #2 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thr in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435