Praktyczne prezenty dla ciężarnej

Kiedy kobieta jest w ciąży, zwykle jej znajomi i najbliższa rodzina obdarowują ją prezentami. Tutaj jednak pojawia się dość poważny problem: jaki prezent spodoba się kobiecie w ciąży? Podstawowa zasada mówi, że ciężarnej kobiecie absolutnie nie wolno kupować ubrań ciążowych, chyba że sama o nie porosi. Warto też raczej zrezygnować z upominków dla dziecka, ponieważ lepiej to zrobić dopiero po porodzie. Co więc kupić?

Pomysły na prezent dla kobiety w ciąży:

Masaż lub zabiegi pielęgnacyjne – to bardzo dobry pomysł na prezent, ponieważ dzięki niemu każda kobieta poczuje się wyjątkowa. Często zdarza się tak, że podczas ciąży kobieta nie czuje się piękna, dlatego masaż twarzy, depilacja lub odpowiednia maseczka na twarz mogą okazać się wręcz zbawiennym upominkiem.

Oliwka do ciała – to osobisty prezent, a więc na taki prezent powinien zdecydować się raczej ukochany, a nie np. sąsiadka; podczas ciąży niezwykle ważnym elementem jest pielęgnacja ciała, dlatego zapachowa oliwka to bardzo praktyczny prezent, który poprawi kondycję skóry, a jednocześnie sprawi przyszłej mamie ogromną przyjemność.

Płyta z muzyką relaksacyjną – podczas ciąży kobiety często odczuwają duże zmęczenie, dlatego bardzo dobrym pomysłem na prezent jest płyta z muzyką relaksacyjną, która wprowadza w błogi stan ducha, a jednocześnie pomaga odpocząć spiętym i zmęczonym mięśniom ciała. Warto zwrócić uwagę na to, że tej muzyki będzie również słuchało dziecko, dlatego może ona działać uspokajająco również na nie.

Płyta DVD z ćwiczeniami przygotowującymi do porodu – to bardzo praktyczny prezent, który pomoże kobiecie w przygotowaniu się do tak ważnego dnia, jakim jest poród – dnia, którego większość kobiet bardzo się obawia. Ćwiczenia są ułożone zgodnie z programem szkoły rodzenia, dlatego przygotują kobietę do porodu nie tylko psychicznie, ale także fizycznie.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17558 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/praktyczne-prezenty-dla-ciezarnej/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/functions.php(3778): ob_end_flush() #2 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} throw in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435